Історія закладу освіти

В с. Сунки школа існує з 1863 року. Спочатку вона називалася церковно–приходською з чотирирічним навчанням. Першим учителем був Шабашевич. Навчання проводилося у поповій хаті, де була розміщена лікарня .

У 80–х роках земство почало будувати школу. Більшу частину коштів на її будівництво відвела поміщиця, яка володіла землями с. Сунки Яшвіль Наталія Миколаївна, що на той час була людиною з прогресивними поглядами .

/Files/images/1.jpg

Ця школа стала називатися двокласною земською . Директором був Бернацький Павло Миколайович .

До 1929 року школа була з чотирирічним навчанням. Потім її перейменували в трудову семирічну школу. Перший випуск сього класу був у 1932 році. В 1936 році перейменовують трудову семирічну школу в середню . Перший випуск 10 класу був у 1939 році.

Після звільнення села від німецько–фашистських загарбників, навчання в школі розпочалося 22 лютого 1944 року .Спочатку набрали учнів тільки в 1- 6 класи.

Зразу після війни навчання велося у дві зміни . Було по 3– 4 початкових класи, старших класів було по два.

В 1958 році почали будувати школу на території земської школи, яка була спалена німцями в роки Другої світової війни .

В новій школі навчання розпочалося з 1961 року .

/Files/images/2.jpg
Педколектив 1963 рік

/Files/images/storya_shkoli/3.jpg
Педколектив 1969 рік

Школа була невеликою, а тому початкові класи навчалися в приміщенні колишньої гончарні. Лише з побудовою ще одного корпусу на території школи в 1973 році , школа почала працювати в одну зміну.

В післявоєнний період повну загальну середню освіту здобули біля 2 тис. випускників. З них стали: вчителями – 44 випускники, лікарями – 25, інженерами – 19, агрономами – 9, працівниками культури – 19, офіцерами – 22, обіймали керівні посади різного рівня – 45 осіб. Є серед випускників школи журналісти, підприємці, художники, викладачі ВНЗ ІІІ-ІV рівня акредитації.

/Files/images/storya_shkoli/4.jpg
Педколектив 1975рік

/Files/images/storya_shkoli/5.jpg
Педколектив 1986 рік

З 1980 р. 60 випускників закінчили школу із золотими та срібними медалями .

З честю і гідністю виконали інтернаціональний обов’язок в Афганістані: Луценко С.О, Корнієнко С.П.

Пройшли випускники школи і пекло Чорнобиля . Серед них – Бердник А.М. , Шашков В.В.

Щороку учні школи беруть активну участь в предметних учнівських олімпіадах, роботі МАН, конкурсах, вікторинах, спортивних змаганнях. Протягом останніх 5 років школа посідає в районі по рейтингу 6-7 місця. Наші учні є переможцями районних олімпіад, конкурсів, вікторин і учасниками та призерами обласних.

/Files/images/storya_shkoli/6.jpg
Педколектив 2012 рік

Так, Бабій Владислав у 2010 році посів 2 місце в обласному турі робіт МАН з темою «Сонячна енергія» (науковий керівник – вчитель фізики Малюк І.В.), Сокур Ірина - 1 місце в районі «Творчість Сафо» (науковий керівник – вчитель світової літератури Вдовиченко Н.Я.), Халаман В’ячеслав – 1 місце в районі «Розвиток інфраструктури в Україні» (науковий керівник – вчитель географії та економіки Хміль К.І.).

/Files/images/storya_shkoli/7.jpg
Команда учнів школи у 2013 році посіла 3 місце в області та 2 місце в районі по шахах і шашках .

Виявити та реалізувати в кожній дитині найкращі людські якості, а потім надати інструментарій для досягнення вершин у подальшому житті – такі наші прагнення. Саме тому, педагогічний колектив працює над проблемою оптимального поєднання традиційних та інноваційних технологій в навчально–виховному процесі школи та забезпеченні високої якості освіти випускника школи.

Кiлькiсть переглядiв: 678

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.