КОЛОСОК весняний - 2020

Шановні колеги!

Міжнародний природничий інтерактивнийконкурс «КОЛОСОК весняний-2020», який мав відбутися 16 квітня2020року в очному (традиційному) варіанті відбудеться після закінчення карантину. Про дату (строки) проведення конкурсу буде повідомлено додатково.
Додатково повідомляємо, що оргкомітет Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу «КОЛОСОК» пропонуєбезкоштовну участь в оnlinе режимів конкурсі для всіх бажаючих учнів (школярам початкової школи технічно можуть допомагати батьки)25 квітня2020року о 13.00-15.00 год.
Для участі у конкурсі учням (учням початкової школи – з допомогою батьків) необхідно завантажитимобільний додаток «Колосок конкурс. Готуйся – конкурс Колосок онлайн»на телефон або планшет з ОС Android з Play Market за пошуковими словами: «колосок», «конкурс колосок», «колосок конкурс». Через цей додаток діти отримають доступ до завдань конкурсу, дізнаються про свій результат, прочитають повні відповіді на усі запитання.
Окрім того, всі учасники конкурсу в оn-linе режимі отримають електронні сертифікати і призи – електронні передплати газети «КОЛОСОЧОК» або журналу «КОЛОСОК».

Кiлькiсть переглядiв: 214

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.