/Files/images/66200936_183411759316957_8101736963817603072_o.jpg

Ткаченко Ніна Олексіївна, педагог-організатор, спеціаліст І категорії.


/Files/images/kolektiv/Малюк ЛГ.jpg

Малюк Ліна Григорівна,учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист, має друковані матеріали в педагогічній пресі, керівник районного методичного об′єднання учителів початкових класів, переможець конкурсу «Класний керівник»


/Files/images/kolektiv/Луценко.jpg

Луценко Тетяна Іванівна,учитель початкових класів,спеціаліст першої категорії, лауреат виставки педагогічної майстерності «Освіта Смілянщини»


/Files/images/kolektiv/Бабій.jpg

Бабій Світлана Вікторівна,учитель початкових класів,спеціаліст першої категорії, учасник районних семінарів та методичних об’єднань

/Files/images/51996488_636032476847813_3830441603407806464_n.jpg

Захарчук Ольга Володимирівна, учитель початкових класів, спеціаліст, учасник районних семінарів та методичних об'єднань.

/Files/images/kolektiv/Хміль.jpg

Хміль Катерина Іванівна,учитель географії та економіки, спеціаліст вищої категорії,старший учитель,«Відмінник освіти»,підготувала переможців районного та обласного конкурсу-захисту МАН та предметних олімпіад, має друковані періодичні матеріали та учасниця виставки «Освіта Черкащини»


/Files/images/kolektiv/Руда.jpg

Руда Валентина Антонівна,учитель історії та правознавства, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист, «Відмінник освіти України», підготувала переможців районного та учасника обласного конкурсу-захисту МАН та предметних олімпіад, підготувала цифрові ресурси з теми «Культура України в 1917-21 рр» та «Епоха Відродження»!


/Files/images/kolektiv/Гнатенко.jpg

Гнатенко Надія Василівна,учитель української мови та літератури,спеціаліст вищої категорії, учитель-методист, «Відмінник освіти» підготувала переможців районного та учасника обласного конкурсу МАН та предметних олімпіад, має друковані матеріали в педагогічній пресі


/Files/images/kolektiv/Хриптулова.jpg

Хриптулова Ірина Іванівна,учитель англійської мови,спеціаліст першої категорії, підготувала переможців районного туру предметних олімпіад



/Files/images/kolektiv/Галдецька.jpg Галдецька Олена Олегівна,учитель англійської та німецької мови,спеціаліст ІІ категорії.


/Files/images/kolektiv/Малюк ІВ.jpg

Малюк Іван Володимирович,учитель фізики, математики та інформатики, підготував переможців районного туру олімпіад з фізики та учасника обласного туру, учасника обласного конкурсу МАН, має друковані матеріали в педагогічній пресі, бере участь в інтернет-семінарах та інтернет-олімпіадах.

/Files/images/kolektiv/Орєхова.jpg

Орєхова Олена Анатоліївна,учитель хімії, спеціаліст першої категорії, підготувала переможців районного конкурсу-захисту МАН, предметних олімпіад та обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Вчимося заповідувати».


/Files/images/kolektiv/Балюбах ЮА.jpg

Медведенко Юлія Анатоліївна,учитель біології,спеціаліст.


/Files/images/kolektiv/Латенко.jpg

Латенко Віталій Валерійович,учитель фізичного виховання,спеціаліст першої категорії.

Рутенко Ірина Миколаївна, соціальний педагог, спеціаліст.

Шпіцер Наталія Володимирівна, учитель англійської мови, спеціаліст.

Абрамов Олександр Борисович, вчитель математики, спеціаліст вищої катеригорії.

Кiлькiсть переглядiв: 461

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.